Kurumsal

Entropi Mühendislik

1998 yılında kurulan Sanayi İklimlendirme Sistemleri ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri alanında hizmet veren Entropi Mühendislik, 2002 yılından itibaren de Marine sektörü için iklimlendirme sistemleri (HVAC) proje tasarımları ve uygulamaları gerçekleştirmektedir. Kurulduğu tarihten bu yana Alarko Carrier’ ın merkezi soğutma sistem servisliğini yapan firmamız, endüstriyel sistem ürünlerinde teknoloji devi TOSHIBA’ nın da Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

 

Entropi Mühendislik kendi bünyesindeki mühendisleri tarafından tasarlanan otomasyon ve iklimlendirme sistemleri ürünleriyle ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının yanı sıra, dünyanın birçok ülkesinde de güvenilen ve tercih edilen bir marka haline dönüşmüştür. Firmamız teknolojik gelişmeler doğrultusunda gerçekleştirdiği başarılı AR-GE çalışmaları ile ürün portföyünü genişletmektedir.

 

Sosyal ve fiziksel çevresine karşı farkındalığı yüksek ve yaratıcı çalışma ekibiyle müşteri taleplerinin karşılanması için çalışmaktadır.
Entropi Mühendislik güven, kalite ve memnuniyet ilkesini benimseyerek ve müşterileriyle organik bir bağ kurarak sürdürülebilirliği hedeflemektedir.